AllZone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Rasturnare de situatie Craiova? Dragomir: "Se pare ca Piturca nu s-a mai dus la Universitatea!"

In jos

Rasturnare de situatie Craiova? Dragomir: "Se pare ca Piturca nu s-a mai dus la Universitatea!" Empty Rasturnare de situatie Craiova? Dragomir: "Se pare ca Piturca nu s-a mai dus la Universitatea!"

Mesaj Scris de TheJok3rLoVe Joi Oct 07, 2010 3:40 am

Presedintele Ligii anunta ca Victor Piturca ar putea sa nu mai ajunga in Banie

Mititelu a anuntat ieri ca sigura venirea lui Piturca la Universitatea, fapt ce l-a deranjat pe fostul selectioner: "Imi pare rau ca domnul Mititelu a facut declaratii atat de repede. Am avut doar o discutie si atat, nu este nimic oficial", a spus Victor Piturca aseara la Prima TV.Rasturnare de situatie Craiova? Dragomir: "Se pare ca Piturca nu s-a mai dus la Universitatea!" Piturca_size1
Dumitru Dragomir a anuntat astazi ca are informatii conform carora venirea lui Piturca la Craiova nu mai este atat se sigura.
"Lumea vorbeste de venirea lui Piturca la Craiova, dar stati sa ajunga acolo pentru ca se pare ca nu s-ar fi dus pana la urma la Universitatea. Discutii sunt, dar concret nimic", a declarat Dragomir la Sport Total FM.
TheJok3rLoVe
TheJok3rLoVe
Helper
Helper

Data de inscriere Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta Varsta : 30
Localizare Localizare : La Orele de Praqtik Qomasata
Stare de spirit Stare de spirit : NADA

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum