AllZone
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Steaua n-a mai batut de 6 ani in Stefan cel Mare! Becali: "Dinamo este OUTSIDER cu noi!"

In jos

11102010

Mesaj 

Steaua n-a mai batut de 6 ani in Stefan cel Mare! Becali: "Dinamo este OUTSIDER cu noi!" Empty Steaua n-a mai batut de 6 ani in Stefan cel Mare! Becali: "Dinamo este OUTSIDER cu noi!"




Steaua n-a mai batut de 6 ani in Stefan cel Mare! Becali: "Dinamo este OUTSIDER cu noi!" Steaua-n-a-mai-batut-de-6-ani-in-stefan-cel-mare-becali-dinamo-este-outsider-cu-noi_1_size1


Gigi Becali e sigur ca Steaua va castiga derbyul cu Dinamo din Groapa. Ultima data cand Steaua batut-o pe Dinamo a fost in 2004, iar dinamovistul Cristea marca pentru stelisti.
"Ultimele derby-uri, cine le-a castigat!? In derby-uri se poate intampla oricand o surpiza, deci Dinamo poate sa castige", a declarat Ganea.
"Vom vedea cine e mai valoros, cred ca au cam spus-o si oamenii de specialitate. Ganea isi apara echipa. El spune una, noi spunem alta, faptele vor vorbi. Stie si Ganea ca Dinamo e outsider! Ionel se contreaza cu Narcis, cu ceilalti, eu sunt boss. Faptele vorbesc si nu mai e mult pana la meci. Borcea e finul meu, deci nu vreau sa mai vorbesc, sa ii fac rau. Nu vreau sa dau pronosticuri, vreau doar sa castigam", a spus Becali la gspTV.
avatar
Ady
Admin
Admin

Data de inscriere Data de inscriere : 02/10/2010
Varsta Varsta : 29
Localizare Localizare : Pe marte ;x
Stare de spirit Stare de spirit : Entiuziasmanta

https://allzones.forumgratuit.ro

Sus In jos

Distribuie acest articol pe: reddit
- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum